veškeré vybavení hotelů, restaurací, jídelen a všech gastronomických provozů

Aktuality

Jsme zdrojem Vaší inspirace a výhodného nákupu pro třetí tisíciletí. Děkujeme za Vaši přízeň.

Vážení zákazníci

Na této stránce budeme zveřejňovat novinky, na které bychom Vás rádi upozornili.


Stěhování prodejny Praha

Vážení zákazníci, v lednu 2016 stěhujeme naše středisko v Praze do nových prostor. Rádi Vás uvítáme od 1.2.2016 na nové adrese : Pekárenská 1151/10; 141 00 Praha 4 - Michle ; bývalý areál Michelských pekáren.

<


Dárek pro naše zákazníky

Vážení zákazníci, jako poděkování za Vaši trvalou a rostoucí přízeň přijměte prosím od nás dárek - Šekovou knížku. Šeková knížka Vás opravňuje k čerpání slev až do výše 20% z hodnoty nákupu. Šekové knížky byly zaslány našim registrovaným zákazníkům poštou.

Pf2015"


Jarní akční nabídka

Vážení zákazníci, využijte naší Jarní akční nabídku a připravte se na jarní sezonu 2015. Speciální přílohou akční nabídky jsou i nové dezény papírového programu DUNI. Celou akční nabídku naleznete jako vždy na našich stránkách ve formátu PDF nebo v tištěném formátu na našich prodejních střediscích. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pf2015"


Důležité upozornění pro naše zákazníky

Vážení zákazníci, s ohledem na turbulentní vývoj kurzu USD a nestálý kurz EUR, nejsme schopni garantovat platnost cen uvedených v našem katalogu z roku 2014 pro všechny produkty. Proto nás prosím neváhejte oslovit s konkrétní poptávkou. Rádi Vám vždy ceny potvrdíme.


Akce

Neprobíhá žádná akce